It's coming right for U.S.!!!!!!!!! (odcinek specjalny)

„Wczoraj Pearl Harbor dziś Nowy Jork” – tak pisały amerykańskie gazety, gdy tylko dotarły do nich pierwsze wieści o kontrolowanym wyburzeniu wykonanych z azbestu dwóch siedlisk międzynarodowej finansjery, jakim było WORLD TRADE CENTER w Nowym Jorku. Działo się to siedem lat temu. Obywatele Stanów Zjednoczonych, jak zwykle czujni, nie dali się zwieść tanimi chwytami o terroryzmie i otwarcie zażądali oddania pod sąd wszystkich członków rządu USA, którzy kolaborowali z wykonawcami zamachów. —- Dygresja: lekcja języka chińskiego. W celu pełnego zrozumienia, tzw. absorpcji, treści niniejszego postu, należy wykuć poniższy związek frazeologiczny:

???? xu?r?uhéngf?i   czyli krew i mięso (tkanki, narządy etc.) poziomo latają [po wybuchu bomby itp.] ——————— Koniec dygresji

Społeczeństwo amerykańskie, jak zawsze czujne, gdy ktoś chce zabrać mu jego przyrodzone prawa, nie dało się też zwieść rozmaitym wy-i-ma-ginowanym groźbom, szkalującym miłujące pokój i tryskające tolerancją religijną kultury i cywilizacje.

Wielkie przebudzenie przyszło po tym, gdy do tej pory otumaniane społeczeństwo stanęło w obliczu poniższych danych:

http://www.chrismartenson.com/crash-course/chapter-13-national-failure-save
(Sorry, ale musicie understand po angielsku, żeby zrozumieć przesłanie)

W sumie nic dziwnego, że Ameryka pada. Mają takiego przywódce – i sami go wybrali!

Proszę oto garść cytatów G W Busha Juniora:

Cytaty Busha:

„Czy wy też macie czarnych?” (pytanie zadane przez Busha brazylijskiemu prezydentowi Fernando Henrique Cardoso podczas wizyty w tym kraju.)

„Dwa i pół roku temu ? albo dwa lata temu, nasz naród został zaatakowany przez wroga.”

„Amerykańskie szkoły przygotowują młodzież do sukcesu w naszym cudownie oportunistycznym społeczeństwie.”

„Będziemy mieli najlepiej wykształcony naród amerykański na świecie.”

„Kiedy mnie pytają, kto wywołał rozruchy i zabójstwa w L.A., moja odpowiedz jest prosta i jasna: Kto jest winien rozruchów? Winni są uczestnicy rozruchów. Kto jest winien zabójstw? Winni są zabójcy.”

„Na każdą strzelaninę zakończoną czyjąś śmiercią przypadają trzy strzelaniny bez ofiar. To po prostu niemożliwe do zaakceptowania w Ameryce. Po prostu nie do zaakceptowania. Musimy coś z tym zrobić.”

„Niesamowite, że wygrałem. W wyborach występowałem przeciwko pokojowi, dobrobytowi i urzędującej administracji.” (W rozmowie z premierem Szwecji, Göranem Perssonem, nieświadom tego, że wypowiada się przed włączoną kamerą.)

„Jednym z moich najtrudniejszych zadań jest przyłączenie Iraku do wojny przeciwko terroryzmowi.”

„Nasi wrogowie są innowacyjni i mają zasoby ? my również. Oni nigdy nie przestają wymyślać nowych sposobów na szkodzenie naszemu krajowi i naszym ludziom ? my również.”

„Staniemy w obronie terroryzmu. Staniemy w obronie wolności.”

„Teraz musimy ustalić, jak współpracować, żeby osiągać ważne cele. Jednym z takich celów jest wprowadzenie demokracji w Niemczech.”

„Jeśli nie osiągniemy sukcesu, grozi nam ryzyko porażki.”

„Sądzę, że się zgadzamy: przeszłość minęła.”

„To najwyraźniej jest budżet. Jest w nim wiele liczb.”

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *