Naprzód, do walki ze stereotypami!

Dotychczas byłem święcie przekonany, że moi czytelnicy nie mają najmniejszych wątpliwości co do pieczołowicie kultywowanego obiektywizmu i szacunku wobec odmiennych kultur.
Ostatnio jednak pojawiły się głosy, że z pewnego punktu widzenia („Wartość wielu uznanych prawd zależy od punktu widzenia”) niektóre opisy mogą wydawać się nie w pełni politycznie poprawne.

Jak wiemy, w wyniku nieustających wysiłków wymazania chrześcijaństwa (myśli, tradycji) z historii Europy, Supermocarstwo to nie ma żadnej państwowej ideologii, która oświetlałaby drogę prostym ludziom zbłąkanym na drodze ku prawdzie.
Z braku czegoś lepszego, wymyślili więc polityczną poprawność, która sprowadza się do tego, że wolno obrażać wszystkie świętości i obrzucać błotem co się da.
Jeden haczyk. Nie można ośmieszać i złego słowa powiedzieć o róznych zgrajach degeneratów, którzy albo założą jakieś koszulki z debilnymi napisami, albo będą upubliczniać swoje zezwierzęcenie, maszerując i wszem i wobec pokazując jak wysokim wartościom moralnym Nowoczesny Europejczyk powinien oddawać hołd.

Ok, do rzeczy, czyli do walki ze stereotypami.
05130001.jpg

Oto mieszkaniec Indii, czasowo oddelegowany na Tajwan. Jak widzimy na załączonym obrazku, wsysa on hamburgera z wołowiną.

Jest to jednoznaczny dowód, że WSZYSCY mieszkańcy Indii lubią święte krowy. Każdy na swój sposób. Ten akurat jest chrześcijaninem i to w dodatku Katolikiem.

Na froncie walki ze stereotypami, dokonałem dalszych postępów. Otórz zapewniłem go, że Polacy to narór dobrze wychowany i miłujący ideały współżycia i harmonii oraz stoicko znoszący wszelkie przeciwności, jakie życie codzienne może przynieść.
Tak więc Czerniawy potrafi powiedzieć z POPRAWNYM akcentem „Kurwa mać!” a także rozwinąć myśl do „Ożesz kuRRRRwa jego mać”, gdy okoliczności okażą się wyjątkowo niepomyślne.

Żeby bardziej zapoznać go z wybitnymi osiągnięciami kultury (w tym kinematografii) polskiej, skromny autor niniejszych słów zadał sobie (uwieńczony sukcesem) trud nauczenia czarniawego współtoważysza następujących zwrotów:

„Nie ze mną te numery, Bruner!”

„Kopernik była kobietą.”

A ty co zrobiłeś dla swojej ojczyzny????

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *